wholesale jerseys nfl jersey cheap cheap nfl jerseys wholesale jerseys

Атмосферная сникер-химчистка

Олімпійська лихоманка від Дасслера

Літні Олімпійські ігри 2016 прогреміли гучно, доносячи до нас дзвінку симфонію спортивного духу та нестримну волю людини до подолання своїх кордонів.

Цьогорічні олімпійські вайби дозволили і снікерхедам здобути свої медалі, завдяки компанії Адольфа Дасслера. Мова йде про лімітовану коллекцію Adidas Ultra Boost “Metallic Pack”. Три унікальні колорвеї свіженьких снікерів відносять нас до Золотої, Срібної та Бронзової медалей. Тільки в цьому випадк, не потрібно рвати марафон чи стрибати з жардиною, щоб отримати краще, усі три моделі однаково неповторні та наповнені технологічною і дизайнерською складовою, яка не залишить байдужим поціновувачив комфорту та мінімалізму естетичної точки зору. Революційна технологія Ultra Boost дозволить ставити свої маленькі рекорди прямо на вулицях бурхливого урбану, а лаконічний дизайн робить фреш-реліз ультрапрактичним для будь-якого гардеробу. Трексьют (спорткостюм, як кажуть в нас на худі), тренч чи просто улюблений світшот із худі чудово знаходять мову з цими малюками і не важливо чи ви в шортах, чи в більш формальних чіносах або денімах, сміливо експерементуйте, а креативщікі Адідас вже подбали про доповнення вашого образу у цьому релізі.

Лімітована коллекція стала доступна вже 4 серпня у, так званих, “селектед шопс”, а вже з кінця серпня можна встигнути вихопити новинку на ресурсі sneakerworldshop.com прайс 179 Євро, але хіба краса може мати ціну. Відкладайте та економте на неважливому, щоб завжи твердо стояти у вирі стріт культури.

Mlb Trade Rumors Part Two
Collecting Signed Jerseys Is A Fun Hobby But Look
Top Five Most Terrible Nfl Jerseys
Famous Players In American Football
Soccer Jersey - On The Market Identity Of The Game
A Basic History In The Detroit Tigers Baseball Team
How To Generate A The Best Sports Theme For Your School Locker
How Soon Will Sponsorship Logos Visible On Nfl Nba Jerseys?
Life Of This First Connected With Jerseys